Trener personalny w Krakowie | FitKick

Skorzystaj z optymalnie dobranego programu treningowego i żywieniowego


TRENINGI PERSONALNE W KRAKOWIE

Jeżeli rzeczywiście chcesz widzieć efekty swojej pracy na siłowni, potrzebujesz precyzyjnego, przygotowanego specjalnie dla Ciebie planu treningowego. Korzystając z ćwiczeń polecanych w Internecie, czasopismach lub przez przyjaciół, nie wykorzystujesz optymalnie swoich możliwości. Program nie jest dostosowany do Twoich predyspozycji, uwarunkowań genetycznych, stylu życia i założonych celów. Dlatego nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Tym, co powinieneś zrobić, aby zrealizować swój zamiar, jest umówienie spotkania z trenerem osobistym, który ułoży plan treningowy na miarę Twoich potrzeb.

NIE WIESZ, KTÓRA OPCJA BĘDZIE ODPOWIEDNIA?

Spotkajmy się na darmowym treningu wprowadzającym. Dobry trener personalny to taki, który przeanalizuje Twoje cele, sprawdzi obecne możliwości i doradzi w zakresie wyboru planu treningowego, a następnie poprowadzi przez trudny, lecz satysfakcjonujący proces, proponując rozsądną cenę za swoje usługi. Właśnie to chcę Ci zaoferować na nowoczesnej siłowni CityFit przy Armii Krajowej 25 w Krakowie.

Umów się!

TRENING SIŁOWY

Zwiększenie masy mięśniowej i siły, przygotowanie do poprawy wyników sportowych w danej dziedzinie.

TRENING SYLWETKOWY

Redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i rozwój poszczególnych partii ciała.

TRENING FUNKCJONALNY

Wzmocnienie sylwetki, mięśni rdzenia i postawy ciała. Poprawa siły i wita lności, rozwój cech motorycnych.

TRENINGI BOKSU I KICKBOXINGU

Wzrost poczucia pewności siebie, atrakcyjna forma cardio przy jednoczesnym nabywaniu nowych umiejętności.

TWOJE CIAŁO JEST JAK DOM – MOŻESZ JE DOWOLNIE ZAPROJEKTOWAĆ.

To prawda, że niektórzy w uzyskanie sylwetki marzeń będą musieli włożyć więcej wysiłku niż szczęściarze ze świetną genetyką. Jednak bez względu na Twoje problemy z nadwagą czy budowaniem masy mięśniowej – masz ogromny wpływ na to, jak wygląda Twoje ciało. I genetyka tego nie zmieni. Od 5 lat jestem świadkiem niesamowitych przemian moich podopiecznych. Zachodzą dzięki wyspecjalizowanemu podejściu, doświadczeniu i większej niż zazwyczaj precyzji w planowaniu. I są na wyciągniecie ręki dla każdego.

Oferuję profesjonalne i zindywidualizowane podejście, swoją wiedzę i doświadczenie oraz konkurencyjne w Krakowie ceny treningów personalnych.

SPOTKAJMY SIĘ NA DARMOWYM TRENINGU I WSPÓLNIE ZAPROJEKTUJMY TWOJE IDEALNE CIAŁO.

SPOTKAJMY SIĘ
Fitkick 2020 © Projekt i realizacja