ARTUR CABA

O mnie i o treningu

Poznaj mnie

ARTUR CABA


CZEŚĆ, POZNAJMY SIĘ LEPIEJ.

Nazywam się Artur Caba i od 10 lat pomagam innym realizować się sportowo.

Nazywam się Artur Caba i od 10 lat pomagam innym realizować się sportowo.
Fundamentem mojego podejścia do treningów i odżywiania jest zasada Healthy Body & Open Mind. Walczę z powszechnymi stereotypami, pokazując, że praca nad wymarzoną sylwetką może być przyjemna i efektywna. Bez ścisłych diet i morderczych treningów. Serio.

Świadoma obserwacja swojego ciała i reakcji organizmu na bodźce treningowe oraz dietę to kluczowa kwestia w realizacji celów. Prowadząc podopiecznych, maksymalnie skupiam się na odpowiednim doborze żywienia oraz planie treningowym dostosowanym do danego celu i typu sylwetki.

Do zobaczenia na treningu!

MOJE KOMPETENCJE

Przez lata zgłębiałem wiedzę na temat odżywiania i technik treningowych. Obecnie, po licznych kursach i szkoleniach, specjalizuję się w poniższych obszarach.

INSTRUKTOR KULTURYSTYKI I SPORTÓW SYLWETKOWYCH.

TRENING FUNCKJONALNY ORAZ CROSSFIT

DIETETYKA I SUPLEMENTACJA W SPORTACH SIŁOWYCH ORAZ ZAAWANSOWANE FORMY ŻYWIENIA.

NOWOCZESNE FORMY USPRAWNIANIA

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?


OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ..

Wraz z zespołem podbijałem sceny taneczne w Polsce i w Europie, angażowałem się w sporty walki i prowadzenie amatorskiego Fight Clubu. A to wszystko nim skończyłem 14 lat. Potrafiłem coraz więcej, ale ograniczały mnie możliwości fizyczne. Tak zaczęła się przygoda z siłownią.
W wieku 15 lat zacząłem regularne treningi, a 3 lata później, za sprawą starszych kolegów, profesjonalne.Po szkole i siłowni uczyłem się nadal: z książek, Internetu, szkoleń – wszystkiego o kształtowaniu sylwetki i zdrowiu. To zaangażowanie przyszło naturalnie. Gdy miałem zdecydować: sport kontra imprezy, wybór zawsze był dla mnie oczywisty. Gdy miałem 20 lat, zaczęto coraz częściej pytać mnie o rady na temat treningów.Wtedy zdecydowałem się poszerzyć moją wiedzę na profesjonalnych kursach, a rok później zacząłem pracę na siłowni jako head coach.
To był cenny etap w moim rozwoju zawodowym. Nauczyłem się pracować z różnymi typami klientów i odpowiadać na ich potrzeby. Po kolejnym roku zaczął się okres, który trwa do dziś: praca pod swoją marką. I właśnie to daje mi największą satysfakcję i spełnienie zawodowe w obszarach mojej sportowej pasji i dalszego realizowania się jako szkoleniowiec.. Ponadto redaguje artykuły branżowe do jednego z największych portali tematycznych w kraju.

Gdzie można się ze mną umówić na treningi?

NOWOCZESNA SIŁOWNIA CITYFIT.

UL. ARMII KRAJOWEJ 25

1850 metrów kwadratowych i 9 specjalnych stref do treningu w świetnej lokalizacji.
Fitkick 2020 © Projekt i realizacja