Fit couple – ciekawe pomysły na wspólne i aktywne spędzanie czasu!

Dla wielu romantyczne chwile kojarzą się z kameralną kolacją przy świecach lub wycieczką na wakacje i wspólnym wylegiwaniem się na piaszczystej plaży. Jednak wszystko, co opiera się na spędzaniu czasu razem i zdobywaniu doświadczeń, jest wyjątkowe.

Czasami warto odejść od konwencjonalnych pomysłów i rozważyć niebanalne alternatywy, jak na przykład wspólne treningi. To piękne połączenie wspólnej pracy i współdzielenia celów, a przy tym możliwość doświadczania wszystkiego razem. Takie randki dodadzą wam energii i zbudują poczucie komfortu. Zaufanie i mięśnie są sexy.


I pamiętajcie – im więcej macie mięśni, tym więcej kalorii spalacie robiąc razem inne rzeczy – np. w domu na kanapie. 😉
Wypróbuj więc z partnerem lub partnerką jeden z kilku aktywnych pomysłów na budowanie sylwetki we dwoje.

Zajęcia z Cross-a

Zaletą takich zajęć jest ich elastyczność czasowa – ćwiczyć można w godzinach porannych, w południe i pod wieczór. Nietrudne więc będzie zsynchronizowanie swojego harmonogramu dnia i znalezienie wspólnego czasu na podnoszenie ciężarów. Ciężkie squaty, muscle-upy czy inne wyzwania przy jednoczesnym wzajemnym dopingu w trudnych momentach zmęczenia to naprawdę świetna sprawa.

Szybkie wyzwanie plank

Połącz pracę nad mięśniami głębokimi brzucha z wyzwaniem. Jeśli macie opanowane podstawy, wystarczy ustawić się w odpowiedni sposób względem siebie i w ten sposób kontrolować poprawny przebieg ćwiczenia. Możecie to zrobić u siebie w domu przy rytmach ulubionej muzyki, dopingując się nawzajem, aby pobić rekord. Do tego możecie dołączyć ćwiczenia z ciężarem (nie)własnego ciała, a ciała partnera/partnerki.

Spinning

Intensywna muzyka i ciemne pomieszczenie już nigdy więcej nie będzie Wam się kojarzyć tylko z klubem oraz drinkami. Spinning poprawi napięcie mięśni, wzmocni siłę nóg i pośladków, a także dostarczy przyjemnego wyrzutu endorfin oraz zastrzyku energii – idealnego do spożytkowania go dalej razem. 😉

Joga

Idźcie razem na relaksujące zajęcia jogi, aby później móc zastosować niektóre pozycje u siebie w domu. Część z nich to pozy partnerskie – świetna droga, aby zbliżyć się do siebie i skuteczny sposób pracy nad swoim ciałem oraz obustronną komunikacją.

Wspólny basen

Pływanie, z monotonnego ćwiczenia, szybko można przekształcić w doskonałą rozrywkę. Rywalizowanie ze sobą przy sprincie żabką, a po wszystkim wspólny odpoczynek w jacuzzi lub saunie. Czy nie brzmi świetnie?

Wspólna praca nad osiąganiem celów jest bardzo romantyczna i wzmacnia związek. Dlatego w trakcie następnej randki wykorzystajcie jeden z wymienionych pomysłów – gwarantuję doskonałą zabawę i masę pozytywnych emocji. 

Stay strong